X
تبلیغات
رایتل

زن مش ماشالله بی درد

تمام زندگی درنگی است برای درودی و بدرودی.

قرص افتاده ته کشو

سه‌شنبه 14 مهر 1394 08:47 نویسنده: زربانو چاپ

دیروز صبح توی دستهایم یک قرص بود وکیوم شده و تضمین شده.بدون درد.فکر کردم به مامان و شوهرم میگویم باید اضافه کار بایستم.میخورم و خودم را در دل خرابه های قدیمی خانه های سنتی پنهان میکنم.وقتی میامدند که بویم عالم را برداشته بود اما برایم مهم نبود.

جرات نکردم.عوارضش را سرچ کردم انگار درد داشت.ترسیدم به خواری بیفتم.ترسیدم از دیگران بخواهم که نجاتم بدهند و به قول شوهرم حتی یک کار را هم نتوانم درست انجام بدهم.

شب اما توی همان دست ها یک کاسه سوپ مرغ بود برای دخترخاله ام.بعد هم ناخن هایش را لاک قرمز زدم.گفتم دوباره بخندد.خنده هایش شادی بخش بود برای همه.

نظرات (3)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
عزیزم آدمیزاد فقط خودش میتونه به خودش کمک کنه. فقط و فقط خودش. خودت رو دوست داشته باش و پسرت رو. حضور همسرت رو تحمل کن و برات مهم نباشه. به خودت و پسرت برس و سعی کن به خودت کمک کنی، روحیه بدی، شادی بدی، سخت نگیر. خیلی زود میگذره عمر و زندگی. میگذره. ظاهر رو مطابق میل همسرت حفظ کن و در باطن زندگی خودت رو بکن. خودت رو عشق است عزیزم
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خواهر جونم زندگی همونطور که تو گفتی خیلی کوتاهه .گاهی فکر میکنم از من گذشته ولی باید به فکر پسرم باشم.
مونا
سلام
دیگه از این فکر ها نکن . تو خیلی خوب و قوی هستی. حیفی. لطفا دیگه فکرش را هم نکن.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
عزیزم چشم.قوی میمونم.
میشو
بانووووووووووووووووووووو این حرفها و فکر ها چیه دخمل خوب!!! گل بانو تو که وجودت اینهمه انرژی بخشه و میتونه دختر خاله جان را کمک کنه و از این حال و روز نجات بده ....!!! وای وای وای . کی بود میگفت واسه گل پسرم صبوری میکنم و موندم توو این زندگی . ببخش منو گور بابای مش ماشالله کرده ایشالله به زمین داغ (گرم نه هاااا داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغ) بخوره که خواهراش دوره اش کنن و پر پر زدنش رو ببینن مردک بی لیاقت اماگلم تو باید زندگی کنی جوونی کنی سرحال باشی مثل همیشه با مهربونی و خانوووومیت به همه انرژی بدی دیگه از این فکرها نکنی عزیز دل.میبوسمت و تو رو دست خدا میسپارم.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خسته شده بودم.باور کن از زور خستگی دلم میخواست چشم هایم را ببندم و دیگر نباشم.
اما هنوز هستم .روز کودک را تبریک میگویم به پسرم و او شاد و سرخوش میخندد.